>

Zespoły

 

Zespoły i soliści, którzy będą posługiwały muzycznie podczas rekolekcji STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary oraz zagrają dla nas koncerty:

W najbliższych tygodniach odsłonimy kolejnych muzyków.


 

Zespół Rock And Fire powstał jesienią 2015 roku. Tworzą go muzycy znani z czołowych projektów polskiej sceny muzycznej takich jak: 2Tm 2,3, Arka Noego, Armia, Bakszysz, MRR oraz wielu innych.
Ogromna energia płynąca z miłości do muzyki, przyjaźni łączącej członków formacji w połączeniu z doświadczeniem scenicznym zaowocowała stworzeniem doskonale brzmiącego, niezwykle interesującego projektu. Rock And Fire od pierwszych chwil swego istnienia spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem – zarówno ze strony publiczności jak i mediów reprezentowanych przez kilkadziesiąt rozgłośni radiowych, w tym Muzyczną Jedynkę oraz Radio RDN.

Jeden z najbardziej znanych i najdłużej działających zespołów w Polsce wykonujących muzykę z chrześcijańskim przesłaniem. Twórczość TGD zaliczana jest do nurtu pop-gospel. To nie tylko zespół muzyczny, ale też wspólnota, dosyć wyjątkowa, ponieważ tworzą ją ludzie reprezentujący różne wyznania chrześcijańskie. Koncerty grupy są nie tyle formą prezentacji artystycznej, co „ubraną w dźwięki” modlitwą. Jak wiadomo Gospel to nie tylko gatunek muzyczny, ale przede wszystkim Ewangelia, czyli Dobra Nowina o Jezusie. 

http://tgd.com.pl

Zespół z zupełnie innego świata niż dwa poprzednie. Debiutowali 23 czerwca 2016 roku w rytmach chrześcijańskiego hip-hopu pod wodzą Tomasza Karenko "Hioba". Dziś zespół tworzy czterech młodych chłopaków: Pax, Falamir, Knopek i ROSA, którzy wydali płytę „Impuls”. Teraz czekamy na kolejną  –  „MaliBlue”. Muode koty szturmem podbijają muzyczne sceny.

Kilkudziesięcioosobowy zespół, tworzony przez charyzmatyczny pop-gospelowy chór oraz znakomitych solistów i instrumentalistów. To zespół o niezwykłej energii i spontaniczności. Gospel Rain jest jednym z najstarszych chrześcijańskich zespołów w Polsce. W 2016 roku 2016 obchodził 25-lecie swojego istnienia. Grupa zebrała się po raz pierwszy w Lublinie w sierpniu 1991 roku, bezpośrednio po historycznym Światowym Spotkaniu Młodzieży w Częstochowie, w którym wziął udział Jan Paweł II. Założycielem i liderem zespołu jest Grzegorz Głuch – kompozytor, aranżer, wokalista, animator środowiska muzyki gospel. Do tej pory wydali cztery płyty. W początkach 2016 roku ukazała się najnowsza koncertowa płyta OGIEŃ. Zaproszenie do udziału w nagraniach płyty przyjęli m. in. Łukasz i Paweł Golcowie.


 

 

Zespół muzyczny założony z inicjatywy Fundacji Proem w 2005 roku. W 2008 roku wydał pierwszą płytę live, „Koncert Nadziei”, a w marcu 2010 roku swoją pierwszą w pełni autorską płytę, „O Tobie”. W latach 2007-2010 zespół odbył cztery trasy koncertowe w USA, gdzie w sumie miał możliwość grania dla ok. 80 000 ludzi. W 2012 roku muzycy nagrali dwie płyty („Jak dzieci” w kwietniu, „Kolędy” w listopadzie) oraz piąty raz zespół odbył trasę koncertową w USA. W 2014 roku występował podczas Festiwalu Nadziei na stadionie Legii w Warszawie. Wielkie koncerty nie wykluczają także małych wydarzeń. Zespół mówi: „Byliśmy i ciągle jesteśmy gotowi grać wszędzie tam, gdzie nasza muzyka może mieć wpływ na ludzi wokół nas”.

Please publish modules in offcanvas position.